December 2020

V mesiaci december nás čaká:
– príprava vianočného pozdravu pre rodičov
– prekvapenie pre vtáčiky
– Hop – skok, motivované pohybové činnosti zamerané na skákanie
– Zdravé maškrty, prezentácia pre rodičov pomocou sociálnej siete

V piatok 4.12. aj do našej Krásnej MŠ zavítal Mikuláš so svojimi pomocníkmi (s opatreniami). Detičky Mikulášovi zaspievali, zarecitovali a za to si zaslúžili balíček plný dobrôt. Čert nemusel tento rok nikoho zobrať so sebou za neposlušnosť. (foto viď. galéria)

Deti z našej materskej školy sa už veľmi tešia na Vianoce a preto si pripravili aj zdravé maškrty so svojimi pani učiteľkami. Maškrty si potom spoločne zjedli s veľkou chuťou a radosťou. Prajeme Vám dobrú chuť a veselé Vianoce (foto viď. galéria).

Aj tento rok sa naše deti rozhodli pripraviť fajné prekvapenie pre vtáčiky v podobe dobrôt, na ktorých si môžu vtáčiky pochutnať celú dlhú zimu. Deti natierali drevené paličky, rolku od toaletného papiera lojom, arašidovým maslom a nasypali na to rôzne zrnká (foto viď. galéria).

December 2020
Prejsť na začiatok