Január 2021

V januári nás čaká:
– Starajme sa o vtáčiky
– Zimná zábava
– Naše zdravie

Starajme sa o vtáčiky
Aj naďalej boli deti vedené k starostlivosti o vtáčiky, aby ich pravidelne počas zimy prikrmovali. Vtáčie búdky sú rozmiestnené po celom školskom dvore. Deti opäť pripravili dobroty pre vtáčiky, ktoré im dali rovno do vtáčích búdok.

Zimná zábava
Pod vedením triednych učiteliek si každá trieda zrealizovala aktivity zamerané na kĺzanie, sánkovanie, bobovanie. Aktivity prebiehali na školskom dvore. Deti sa tešili najmä z napadaného snehu a k aktivitám pridali aj stavanie snehuliakov.

Naše zdravie
Cieľom aktivity bolo uvádzať príklady zdravej a nezdravej výživy. Aby sme si chránili zdravie, ako a aké bylinné čaje piť, aké vitamíny komunzumovať. Keďže nám aktuálna situácia nedovolí priame stretnutia s rodičmi a verejnosťou, deti si urobili aktivitu v triede.

Január 2021
Prejsť na začiatok