Január 2022

V mesiaci január nás čakajú:
Korčuliarsky výcvik – Hry so snehom /guľovanie, kreslenie, maľovanie/ – Prikrmovanie vtáčikov na našom dvore – Aktivity so Stromáčikom – Zimná zábava /kĺzanie, sánkovanie, bobovanie/ – Ochutnávka bylinných čajov

KORČULIARSKY VÝCVIK
Naši predškoláci tento týždeň mali možnosť zúčastniť sa korčuliarskeho výcviku pod vedením skúsených inštruktorov. Od pondelka do piatka sa poniektorí po prvý krát oboznamovali s korčuľami, učili sa pevne stáť, ale i padať. Zdolávali prekážky nielen v interiéri, ale i v exteriéri, pretože zima tento týždeň ukázala svoju moc.
Na ľade naši predškoláci zažili i veselé chvíle, inštruktori si pre deti pripravili zábavné aktivity, na ktoré deti určite nezabudnú….
V piatok na záver týždňa nemohla chýbať spoločná fotka /foto viď. fotogaléria/.

AKTIVITY SO STROMÁČIKOM
I v mesiaci január sme sa venovali zaujímavým aktivitám, ktoré nám ponúka Stromáčik. Aktivity bolo zamerané na bádanie a experimentovanie, deti robili pokus – nadľahčovanie predmetov, pozorovali zanechávanie stôp v mäkkom podklade a nakoľko sneh nie a nie prísť, deti si vyrobili snehuliakov z kamienkov, pričom fantázii sa medze nekládli. /foto viď. fotogaléria/

Január 2022
Prejsť na začiatok