Apríl 2022

V mesiaci apríl nás čakajú:
Týždeň enviro aktivít – Zber papiera – Aktivity so Stromáčikom – Hry na lezenie

AKTIVITY SO STROMÁČIKOM
Tento mesiac naše deti so Stromáčikom vyrábali brmbolce z odpadového materiálu, pozorovali tieň a svetlo, farebné odtiene vody pomocou skleneného pohára, vyrábali eko mini model vodného mlyna, hrali na hudobné nástroje vyrobené z odpadového materiálu.

Aktivity boli aj tento mesiac pestré, každé dieťa si našlo sebe blízku činnosť, víťazom sa však stala aktivita s vodným mlynom, ktorá deti zaujala a pobavila najviac.🤩👍💦 /foto viď. fotogaléria/

TÝŽDEŇ ENVIRO AKTIVÍT
🌏Deň Zeme🌏, 22. apríl, sme v našej MŠ oslávili rôznymi aktivitami a hrami. Naučili sme sa ako môžeme chrániť pôdu, vodu, zvieratá, rastliny, našu peknú a jedinečnú Planétu. Spoločne sme si zaspievali pesničky, vyhodnotili výtvarné práce a aktivity celého týždňa.
Na záver si každá trieda prevzala diplomy za svoju usilovnosť a kreativitu.🏅🤩👬 /foto viď. fotogaléria/

AKTIVITY S TOLY, POLY A EMILOM
Aprílové napínavé dobrodružstvá Poly, Toly a Emila boli zamerané na separovanie odpadu. Deti sme viedli k tomu, aby robili veci, ktoré sú v prospech životného prostredia. Naučili sa správne separovať, dokázali rozpoznať, ktorý odpad sa rozkladá dlhšie, chápali, aký nebezpečný je odpad pre zvieratá!😿🌏🏡 /foto viď. fotogaléria/

LEZECKÉ HRY
V mesiaci apríl pre nás kolegyňa pripravila aktivity na lezenie v interiéri i exteriéri. Cieľom aktivít bolo zapojiť deti do aktivít podporujúcich zdravý životný štýl, rozvíjať pohybové zručnosti a schopnosti detí v oblasti lezenia, plazenia a podliezania. Deti sa hrali na kozmonautov, na tunel, na mačku a myš, na horolezcov. Deťom sa aktivity veľmi páčili, boli zabávné i zdraviu prospešné!💪🧍💓 /foto viď. fotogaléria/

Apríl 2022
Prejsť na začiatok