MAREC 2023

V mesiaci marec nás čakajú:
DOD na ZŠ P.K.HOSTINSKÉHO /8.marec/JARNÁ BRIGÁDA /16.marec/AKTIVITY S ODBORNÍKMI NA DEŇ VODY /22.marec/DISKUSIA SO  ZÁSTUPCAMI ŠKÔL OHĽADOM ZÁPISOV /22.3./ – rodičia predškolákovSAUNOVANIEPOHYBOVÉ AKTIVITY V TELOCVIČNI /predškoláci/AKTIVITY SO STROMÁČIKOMAKTIVITY S TOLY, POLY A EMILOMOCHUTNÁVKA ZDRAVÝCH DOBRÔT Z NAŠEJ JEDÁLNEVÝSTAVA LEPORIEL V JEDNOTLIVYCH ŠATNIACHDIVADLO – Zvieratká na farme /27.marec/DEŇ UČITEĽOV /28.marec/

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ – ZŠ P.K.Hostinského
Tento týždeň sme opäť zažili, aké je to byť školákom.🎒Vybrali sme sa na Základnú školu P.K.Hostinského, kde nás čakalo „SLNIEČKO“ nielen v podobe pani učiteľky, ale i krásne slnečné počasie.☀️ Pani učiteľky si pre nás pripravili rôzne športové aktivity🏃‍♀️🤾🤹 v exteriéri i interiéri školy, vyskúšali sme si úlohy pri tabuli🙋‍♂️s písmenkami🅰️🅱️ a číslami 1️⃣2️⃣3️⃣ a na záver sme si zaspievali so školákmi. 😌🎼🎤 /foto viď. fotogaléria/
Ďakujeme veľmi pekne za krásne dopoludnie!🥰👌🤩

OCHUTNÁVKA ZDRAVÝCH JEDÁL ZO ŠKOLSKEJ JEDÁLNE🍞🥗👨‍🍳
Jedlá z našej jedálne sú nielen zdravé, ale i skvele chutia. ❤️😋👌 O tom sa mohli presvedčiť i rodičia a súrodenci našich škôlkarov.👨‍👩‍👧‍👦
Naše šikovné pani kuchárky pripravili pestrú ponuku nátierok od špenátovej, talianskej, labužníckej, medovej, po sardinkovú či oškvarkovú. Bohato prestreté stoly ďalej tvorili ovocné taniere🍊🍌🍎, syrovo-hroznové jednohubky🧀🍇 a nesmelo chýbať i sladké pokušenie – citrónové rezy s jahodami.🍋🍓🍰
Nech sa páči, pokochajte sa aspoň očami, až ste nestihli prísť a ochutnať z týchto dobrôt.🤩
/foto viď. fotogaléria/

💦SVETOVÝ DEŇ VODY💦
Dnes, 22. marca, sme si pripomenuli „Svetový deň vody“.☝️🚰 Deti z modrej, oranžovej a červenej triedy sa prostredníctvom rôznych aktivít dozvedeli, prečo je voda dôležitá v živote človeka, aké má vlastnosti a ako prebieha kolobeh vody v prírode. 🤔💧🧐
Prvkami tvorivej dramatiky vytvorili dážďové kvapky, ktoré postupne silneli a následne utíchli. 👏🌧👂
Na záver si deti servítkovou technikou ozdobili kamienky, ktoré im budú pripomínať tento výnimočný deň. 🖌🪨👍
Touto cestou ďakujeme p. Ing. Želmíre Ružičkovej, ktorá prišla medzi nás zo Štátnej ochrany prírody Slovenskej republiky a pripravila si pre nás tieto zaujímavé aktivity.🥰🤝🤩 /foto viď. fotogaléria/
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!👋

MAREC 2023
Prejsť na začiatok