DECEMBER 2023

Čo nás čaká v mesiaci DECEMBER ❄️🎅🎄

Mikuláš 2023

🎅🏻 Mikuláš v našej MŠ 🎅🏻

V utorok doobedňajších hodinách k nám do škôlky zavítala vzácna návšteva – Mikuláš. Deti naplnené očakávaniami, či im Mikuláš niečo donesie a či vôbec príde, či so sebou bude mať čerta alebo len anjela… Tých otázok bolo za celý týždeň neskutočne veľa. A keď nastal už ten deň „D“, čakanie na Mikuláša sme si spríjemnili spevom a tancom na mikulášske pesničky.🎶🎅

Mikuláš spolu so svojimi pomocníkmi 👹👼🧝‍♀️ nám priniesol okrem sladkých balíčkov a milých slov i dobrú náladu. Mikulášovi sme zaspievali a zarecitovali piesne a básničky, ktoré sa deti s pani učiteľkami usilovne učili.

Ďakujeme, Mikuláš, za tie krásne chvíle, za darčeky od teba, za úsmevy milé. Stretneme sa o rok zas, príď, Mikuláš, medzi nás. ☺️🎅🏻🤍 /viď. fotogaléria/

Korčuliarsky výcvik

❄️Korčuliarsky výcvik ❄️

Prvý decembrový týždeň 04.-08.12.2023 sa naši predškoláci zúčastnili korčuliarskeho výcviku na zimnom štadióne pod vedením Jána Slováka. ⛸Cieľom tejto pohybovej aktivity bolo naučiť deti sa prirodzene pohybovať, prekonávať strach z kĺzavého pohybu, zvyšovať odolnosť organizmu intenzívnou pohybovou činnosťou. ☺️ Výcvik bol vedený rôznymi hrovými aktivitami – každú úlohu deti zvládli s úsmevom aj pádom, strachom aj odhodlaním. 😉

💙Veríme, že zážitok z korčuliarskeho výcviku ich bude dlho sprevádzať a v tejto pohybovej aktivite budú pokračovať. Venujme prežívanie voľného času svojim deťom aj netradične, možno práve pobyt na ľade Vám spolu prinesie veľa zábavy 🙂❄️⛸ /viď.fotogaléria/

Zábavné vianočné tvorenie v ZŠ Hostinského

Zábavné vianočné tvorenie v ZŠ Hostinského 🎄 Tento týždeň sme zavítali na Základnú školu P.K.Hostinského 🌞, kde nás čakali rôzne aktivity a vystúpenia. 🎼1️⃣2️⃣3️⃣🔤

Ďakujeme veľmi pekne za pozvanie a krásne dopoludnie ☺️👌🙋‍♀️🙋‍♂️ /viď.fotogaléria/

Vianočný príbeh v knižnici

✨Dňa 13.12.2023 sa naši predškoláci zúčastnili čítania vianočného príbehu 🎄 „Vianočný dar“ v Knižnica Mateja Hrebendu. 📖 Príbeh a rozhovor o Vianociach, sile lásky a priateľstva, vianočných prianiach, znakoch Vianoc a zvykoch. 💚🎄❄️✨

Ďakujeme za príjemné dopoludnie ☺️☺️ /viď. fotogaléria/

Navštívil nás Ujo Ľubo

😊🥳

Dňa 14.12. sa v našej materskej škole konala veľká udalosť, na ktorú sme sa všetci tešili a to návšteva Uja Ľuba.

Bola to návšteva plná hudby a smiechu. 🎼🎤👏

Zavítal k nám veselými pesníčkami, tančekmi, vtipnými hláškami a dobrou náladou nám spríjemnil adventné dopoludnie, ktoré sme si všetci užili naplno. 🤩🥳👌

Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu.☺️😍 /viď.fotogaléria/

DECEMBER 2023
Prejsť na začiatok