FEBRUÁR 2024

KARNEVAL 2024

V škôlke máme veľký bál, hurá je tu KARNEVAL 🎊🎉

Fašiangový čas prináša zábavu, radosť a veselosť. Detský karneval v tomto čase je milou tradíciou aj v našej MŠ. ☺️

Iba karneval je miesto plné fantázie 🏰, kde sa spolu v dobrej nálade zabávajú princezné👸 s policajtmi 👨‍✈️, zvieratkami 🐯🐞🐰, kozmonautom👩‍🚀 ale aj krehkou vílou 🧚‍♀️či superhrdinkou 🦸‍♀️.

Vo vyzdobených triedach ich privítali pani učiteľky v rôznych kostýmoch ☺️ , zabávali sa veselými pesničkami a tancami🎵🎶. Keď si všetci poobdivovali navzájom masky, s kamarátmi si zasúťažili a unavili sa pri tancovaní, silu opäť nabrali z chutného občerstvenia. 🍎🥝🍪🧃🍰Napokon bola každá maska odmenená malým darčekom. Takto veselo sme prežili karnevalové dopoludnie.🤗😉🥳

Ďakujeme všetkým rodičom za prípravu krásnych karnevalových masiek. 🥸🥳

Už teraz sa tešíme na ďalší karneval.🤍/viď.fotogaléria/

FEBRUÁR 2024
Prejsť na začiatok