SEPTEMBER 2023

Prvý deň v materskej škole
04. septembra sa otvorili brány našej dúhovej materskej školy. 🌈 Privítali sme našich veľkých i malých škôlkarov.👧 Pani učiteľky od rána pripravovali pre deti príjemné prostredie, v podobe výzdoby našej škôlky alebo fotokútikov, kde si mohli zvečniť svoj prvý deň.🎈 V prvý deň sa deti postupne oboznamovali s triedou, hračkami, novými pani učiteľkami a s novými kamarátmi. Dúfame, že na tento deň zostanú všetkým len príjemné spomienky a nasledujúci školský rok zvládnu s rovnakým úsmevom, s akým prišli v prvý deň.☺️ /foto viď. fotogaléria/
V školskom roku 2023/2024 všetkým deťom prajeme veľa nových kamarátov, veľa zážitkov a hlavne veľa vedomostí. Veríme, že sa naša škôlka stane pre nich prostredím, do ktorého budú chodiť s radosťou.
Rovnako prajeme našim kolegom úspešný školský rok, veľa zdravia, elánu a trpezlivosti. ☺️💪
Kolektív MŠ❤️🌈

Predstavenie ,,Čarovná pastelka – cesta okolo sveta“. 🌎🖍
V mesiaci september sme sa zúčastnili hudobného predstavenia Čarovná pastelka – cesta okolo zeme.
Deti počas predstavenia spoznávali rôzne kontinenty 🌎🌍🌎, tradície 🎎🪆🕌⛩⛱, aké zvieratá 🐼🐯🐧🐶🐢🐳🐅🐘a ľudia žijú v daných kútoch sveta.
Pri tom si zaspievali, zatancovali 👧👦 a dobre sa zabavili. ☺️👌🎉 /foto vidˇ. fotogaléria/

SEPTEMBER 2023
Prejsť na začiatok